Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

СПИСОК кураторів груп на 2021-2022 навчальний рік


Курс

Група

Прізвище, ім`я, по-батькові

Кафедра

1курс

131-21-1

Козечко Вікторія Анатоліївна

ТММ

131-21ск-1

Пацера Сергій Тихонович

ТММ

132-21-1

Григоренко Володимир Устинович

ТММ

132-21-2

Твердохліб Олександр Михайлович

КТЕД

132-21-3

Панченко Сергій Павлович

БТПМ

132-21ск-1

Григоренко Володимир Устинович

ТММ

132-21ск-2

Мацюк Ірина Миколаївна

КТЕД

132-21ск-3

Науменко Олена Геннадіївна

БТПМ

133-21-1

Заболотний Костянтин Сергійович

ІДМ

133-21ск-1

Ганкевич Валентин Федосійович

ІДМ

184-21-1

Бобришов Олександр Олексійович

ГМех

184-21ск-1

Коміссаров Юрій Олексійович

ГМех

274-21-1

Олішевська Валентина Євгенівна

ААГ

274-21ск-1

Бас Костянтин Маркович

ААГ

275-21-1

Дерюгін Олег Валентинович

УТ

275-21ск-1

Весела Марія Анатоліївна

УТ

ІІ курс

131-20-1

Богданов Олександр Олександрович

ТММ

131-20ск-1

Дербаба Віталій Анатолійович

ТММ

132-20-2

Мацюк Ірина Миколаївна

КТЕД

132-20-4

Онищенко Сергій Валерійович

БТПМ

132-20ск-2

Пустовой Дмитро Сергійович

КТЕД

132-20ск-4

Чечель Тарас Олегович

БТПМ

133-20-1

Заболотний Костянтин Сергійович

ІДМ

133-20ск-1

Москальова Тетяна Віталіївна

ІДМ

184-20-1

Кириченко Євген Олексійович

ГМех

184-20ск-1

Чеберячко Іван Михайлович

ГМех

274-20-1

Кривда Віталій Валерійович

ААГ

274-20ск-1

Кував Сергій Миколайович

ААГ

275-20-1

Литвин Вадим Вікторович

УТ

275-20-2

Литвин Вадим Вікторович

УТ

275-20ск-1

Клименко Ірина Юріївна

УТ

ІІІ  курс

131-19-1

Бохан Наталія Сергіївна

ТММ

131-19ск-1

Дербаба Віталій Анатолійович

ТММ

132-19-2

Пустовой Дмитро Сергійович

КТЕД

132-19ск-2

Письменкова Тетяна Олександрівна

КТЕД

133-19-1

Заболотний Костянтин Сергійович

ІДМ

133-19ск-1

Кухар Віктор Юрійович

ІДМ

184-19-1 ММФ

Ільїна Інна Сергіївна

ГМех

184-19-2 ММФ

Березняк Олександр Олександрович

ТІПМ

184-19ск-1

Холоменюк Михайло Васильович

ГМех

274-19-1

Ходос Ольга Генадієвна

ААГ

274-19ск-1

Федоскін Валерій Олексійович

ААГ

275-19-1

Мельникова Юлія Ігоревна

УТ

275-19ск-1

Літвінова Яна Володимирівна

УТ

ІV  курс

131-18-1

Богданов Олександр Олександрович

ТММ

132-18-2

Письменкова Тетяна Олександрівна

КТЕД

133-18-1

Заболотний Костянтин Сергійович

ІДМ

184-18-1 ММФ

Оксень Юрій Іванович

ГМех

274-18-1

Єрісов Микола Миколайович

ААГ

275-18-1

Литвин Вадим Вікторович

УТ

1 магістри

131м-21-1

Григоренко Володимир Устинович

ТММ

131м-21н-1

Проців Володимир Васильович

ТММ

132м-21-1

Григоренко Володимир Устинович

ТММ

132м-21-2

Федоряченко Сергій Олександрович

КТЕД

133м-21-1

Анциферов Олександр Володимирович

ІДМ

184м-21-1

Діжевський Борис Кирилович

ГМех

184м-21-2

Младецький Ігор Костянтинович

ТІПМ

275м-21-1

Таран Ігор Олександрович

УТ

2 магістри

131м-20-1

Дербаба Віталій Анатолійович

ТММ

131м-20н-1

Проців Володимир Васильович

ТММ

132м-20-2

Ротт Наталія Олександрівна

КТЕД

133м-20-1

Норенко Дарина Дмирівна

ІДМ

184м-20-1

Самуся Володимир Ілліч

ГМех

275м-20-1

Клименко Ірина Юріївна

УТ

 


       

© 2006-2022 Інформація про сайт