Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

СПИСОК кураторів груп на 2019-2020 навчальний рік

 

Курс

Група

Прізвище, ім’я, по-батькові

Кафедра

І курс

131-19-1

Бохан Наталія Сергіївна

ТММ

131-19ск-1

Дербаба Віталій Анатолійович

ТММ

132-19-3

Онищенко Сергій Валерійович

БТПМ

132-19ск-2

Письменкова Тетяна Олександрівна

КТЕД

133-19-1

Заболотній Костянтин Сергійович

ІДМ

133-19ск-1

Кухар Віктор Юрійович

ІДМ

184-19-1 ММФ

Ільїна Інна Сергіївна

ГМех

184-19ск-1 ММФ

Тарасов Віктор Іванович

ГМех

274-19-1

Ходос Ольга Генадіївна

ААГ

274-19ск-1

Федоскін Валерій Олексійович

ААГ

275-19-1

Мельнікова Юлія Ігорівна

УТ

275-19ск-1

Новицький Олексій Володимирович

УТ

ІІ курс

131-18-1

Богданов Олександр Олександрович

ТММ

131-18ск-1

Піньковський Станіслав Глебович

ТММ

132-18-3

Чечель Тарас Олегович

БТПМ

132-18ск-2

Пацера Сергій Тихонович

ТММ

133-18-1

Заболотній Костянтин Сергійович

ІДМ

133-18ск-1

Тітов Олександр Олександрович

ІДМ

184-18-1 ММФ

Оксень Юрій Іванович

ГМех

184-18ск-1 ММФ

Комісаров Юрій Олексійович

ГМех

274-18-1

Єрісов Микола Миколайович

ААГ

274-18ск-1

СимоненкоОлександр Іванович

ААГ

275-18-1

Литвин Вадим Вікторович

УТ

275-18ск-1

Таран Ігор Олександрович

УТ

ІІІ курс

131-17-1

Пацера Ігор Олександрович

ТММ

131-17ск-1

Дербаба Віталій Анатолійович

ТММ

133-17-1

Полушина Марина Віталіївна

ІДМ

133-17ск-1

Москальова Тетяна Віталіївна

ІДМ

184-17-1 ММФ

Бобришов Олександр Олексійович

ГМех

184-17-2 ММФ

Бакум Павло Анатолійович

ТІПМ

184-17ск-1 ММФ

Холоменюк Михайло Васильович

ГМех

274-17-1

Олішевська Валентина Євгеніївна

ААГ

274-17-2

Бас Костянтин Маркович

ААГ

274-17ск-1

Куваєв Сергій Миколайович

ААГ

275-17-1

Літвінова Яна Володимирівна

УТ

275-17ск-1

Литвин Вадим Вікторович

УТ

ІV курс

131-16-1

Проців Володимир Васильович

ТММ

133-16-1

Панченко Олена Володимирівна

ІДМ

184-16-1 ММФ

Кириченко Євген Олексійович

ГМех

184-16-2 ММФ

Левченко Костянтин Анатолійович

ТІПМ

274-16-1

Крівда Віталій Валерійович

ААГ

274-16-2

Бас Костянтин Маркович

ААГ

275-16-1

Клименко Ірина Юріївна

УТ

1 магістри

131м-19-1

Бохан Наталія Сергіївна

ТММ

131м-19н-1

Бохан Наталія Сергіївна

ТММ

132м-19-2

Логінова Анастасія Олександрівна

КТЕД

133м-19-1

Анциферов Олександр Володимирович

ІДМ

184м-19-1 ММФ

Діжевський Борис Кирилович

ГМех

184м-19-2 ММФ

Березняк Олександр Олександрович

ТІПМ

275м-19-1

Таран Ігор Олександрович

УТ

2 магістри

131м-18-1

Проців Володимир Васильович

ТММ

132м-18-1

Твердохліб Олександр Михайлович

КТЕД

133м-18-1

Молодченко Артур Володимирович

ІДМ

184м-18-1 ММФ

Чеберячко Іван Михайлович

ГМех

184м-18-2 ММФ

Левченко Костянтин Анатолійович

ТІПМ

275м-18-1

Новицький Олексій Володимирович

УТ

   

© 2006-2020 Інформація про сайт