Національний гірничий університет — відповідність Часу
 

Подання

механіко-машинобудівного факультету

на призначення іменних стипендій у 2013-2014 н.р. студентам,

які на протязі 1-2  учбових семестрів мають відмінні та хороші  оцінки,

приймають участь в науковій діяльності кафедр та громадській роботі.

(за результатами весняної сесії)

 

        1. Стипендію Верховної Ради України

            Нерсесян Ганна Володимирівна ст.гр.ІМмм -10-2

 2. Стипендію Вченої ради Державного ВНЗ «НГУ».

     Швед Володимир Володимирович ст.гр.ПКмм-10-2

       3.  Стипендію імені видатного діяча науки, професора В.О.Гуськова

      Базалевська Вікторія Володимирівна ст.гр.ПКмм -10-2

 4. Стипендію імені видатного діяча науки, професора П.М. Шилова

    Особов Анатолій Юрійович ст.гр.ІМмм-12-1 

 5. Стипендію імені видатного діяча науки, професора В. О. Мурзіна

    Вініченко Антон Віталійович  ст.гр.ГРммС-12-9

  6. Стипендію імені видатного діяча науки, професора М.Г.Риппа

    Чвільова Анна Миколаївна ст.гр.ПКмм-10-2

 7. Стипендію імені видатного діяча науки, професора В.І. Кармазіна

    Общанська Поліна Геннадіївна ст.гр.ПКмм-12-1                                   

   8. Стипендію імені видатного діяча науки, професора В.І. Оніщенко

          а) Шатайло Світлана Вікторівна ст.гр.ТТмм-12-1

          б) Журавель Олексій Юрійович ст.гр.ІМмм-11-1        

9. Стипендію імені видатного діяча науки, професора Ф. О. Флоринського

    Гвоздьєва Наталія Андріївна ст.гр.ТТммС-12-1

        10. Стипендію імені академіка, Почесного професора НГУ

            (нині – Державного ВНЗ «НГУ») В.М. Потураєва

             Талалай Іван Євгенович ст.гр.ГМмм -12-1   

   11. Стипендію імені Почесного професора НГУ (нині – Державного ВНЗ «НГУ») В. П. Мартиненко  

      Олійник Катерина Сергіївна ст.гр.ГРмм-12-9

    12. Стипендію Героя України, Заслуженого шахтаря України, професора Б.А. Грядущого

      Цибульський Ярослав Сергійович ст.гр.ГМммС-12-1

     13. Стипендію Заслуженного професора НГУ (нині – Державного ВНЗ «НГУ»)  М.Я. Біліченка                                     

       Корніліч Таїсія Олегівна ст.гр.ПКмм 10-1

     14. Стипендію імені видатного діяча науки, академіка. О.М. Терпигорєва

      Юркова Анастасія Андріївна ст.гр.ТТмм-10-1

15. Стипендію Міської ради

      Бобришова Інна Миколаївна ст.гр.ПКмм-10-2

   16. Стипендія Кабінету Міністрів України обдарованим студентам із числа дітей інвалідів    

             Венгжин Олександр Едуардович) ст.гр.ТТмм-11-1.

17. Стипендія (соціальна)Верховної Ради Україні з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей

      Шматко Наталія Олександрівна  ст.гр. ТТммС-12-1.

 

Підстава: витяг з протоколу № 5  від 27 .05. 2013 р. засідання Вченої Ради   ММФ, рішення стипендіальної комісії ММФ(протокол №2 від 21 с 27 травня 2013 року)  

© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт